pociag z klockow

Tanie zabawki dla dzieci — 6 naszych propozycji

Zabawki pełnią o wiele ważniejsze funkcje niż tylko rozrywkowe. Mogą pobudzać kreatywność, oddziaływać na wyobraźnię i uczyć. Nie oznacza to jednak, że trzeba sięgać jedynie po te najdroższe opcje. Dzisiaj przedstawiamy Wam nasze sprawdzone propozycje tanich zabawek dla dzieci.

  1. Gra zręcznościowa Balans
  2. Kredki do kąpieli z gąbką
  3. Bańki mydlane
  4. Skakanka
  5. Magnetyczne kółko i krzyżyk
  6. Kolorowanki z naklejkami

1. Gra zręcznościowa Balans

Naszą pierwszą propozycją taniej zabawki jest ciekawa gra zręcznościowa Balans, marki Smily Play. Potrafi ona skutecznie zabić nudę i sprawić, że czas płynie o wiele szybciej. Właśnie dlatego, gra Balans to świetny gadżet, który umili maluchowi podróż samochodem, pociągiem czy samolotem. Na czym gra polega? Otóż zadaniem gracza jest trafienie do celów na planszy. Trudniejsza wersja polega na tym, żeby trafić odpowiednim kolorem kulki do celu o tej samej barwie. W zestawie znaleźć można wymienne plansze, dzięki którym rozgrywka się nie nudzi.

2. Kredki do kąpieli z gąbką

Kolejną propozycją tanich zabawek są kredki do kąpieli z gąbką firmy Janod. Jest to świetne rozwiązanie zachęcające maluchy do kąpieli. Kredki do kąpieli są bezpieczne i wolne od toksycznych składników, dzięki czemu mogą się nimi bawić nawet najmniejsze maluchy. Jeśli szukasz skutecznego umilacza czasu w wannie dla swojej pociechy, to sprawdź ten zestaw.

3. Bańki mydlane

Bańki mydlane to całkowicie budżetowa propozycja zabawki dla dzieci, która zawsze robi ogromne wrażenie. Co więcej, bańki występują w wielu rodzajach. Wybrać można te klasyczne albo powiązane z nimi gadżety, które same te bańki tworzą, jak pistolety, wiatraczki czy nawet specjalne kosiarki. Bańki mydlane uwielbiane są przez wszystkie maluchy, a to, jaką przybiorą formę, zależne jest tylko od zasobności naszego portfela. Zdecydowanie są to jedne z tych zabawek, które warto sprezentować maluchowi.

4. Skakanka

Omawiając tanie zabawki dla dzieci, nie można nie wspomnieć o skakance. Jest to doskonały gadżet do zabawy w ogrodzie i na świeżym powietrzu. W sklepach mamy ogromny wybór skakanek. Można wybrać te klasyczne sznurkowe, drewniane, a nawet świecące. Szukając taniej zabawki dla dzieci, warto pomyśleć o skakance.

5. Magnetyczne kółko i krzyżyk

Gra magnetyczna kółko i krzyżyk to kolejna tania propozycja zabawki, która potrafi wciągnąć na wiele godzin. Forma magnetyczna pozwala na komfortowe granie nawet w samochodzie czy pociągu. Ma się pewność, że pionki nie spadną z planszy, dlatego można z niej korzystać w każdych warunkach. Dodatkowo niski koszt jedynie podbija jej atrakcyjność.

6. Kolorowanki z naklejkami

Jedną z najtańszych zabawkowych opcji dla dzieci są kolorowanki z naklejkami. Mogą mieć dowolną formą i ukazywać przeróżne postacie, chociaż z naszego doświadczenia wynika, że najbardziej atrakcyjne są te z aktualnymi bohaterami z bajek czy filmów. Wybór jest ogromny. Postawić można na kolorowankę z Elsą i Anną z Krainy Lodu, bohaterami Psiego Patrolu czy Świnki Peppy. Dodatek naklejek sprawia, że zabawka ta jest jeszcze bardziej atrakcyjna. Kolejnym plusem kolorowanek jest to, że potrafią zając dzieci na długi czas.

Napisz komentarz