Dziecko jedzące płatki śniadaniowe

Jak zachęcić dziecko do jedzenia, czyli skuteczne sposoby na niejadka!

Możliwe, że dziecko podjada słodycze między posiłkami, a nawet jeden wafelek daje zdecydowanie więcej kalorii niż podstawowy posiłek. Słodkie napoje, jak soki także mają w sobie sporo cukru, a co za tym idzie są dość wysoko kaloryczne….Ilość kalorii jest duża, a co za tym apetyt też się zmniejsza i przekierowuje się bardziej na słodkości, niż wartościowe dania. Zamiast tego lepiej postawić na zdrowe owocowe lub warzywne przekąski, orzechy czy nawet niektóre soki (ale i tu trzeba uważać). dzieci w

co ubrać na siłownię

Jak przygotować się do ćwiczeń na siłowni?

Niezależnie od tego czy zależy Ci na spaleniu nadprogramowych kalorii, zwiększeniu wytrzymałości i wydolności, czy poprawie masy mięśniowej musisz wiedzieć, że trening na siłowni wymaga kilku przygotowań. Droga do fit and slim to długotrwały proces, który wymaga wysiłku.

Kobieta stojąca przy rowerze

Jak wrócić do formy po ciąży?

Warto dodać, że mamy karmiące piersią spalają przez to 500 kalorii, a więc można powiedzieć, że już przez samą tą czynność chudną. Kobiety, które nie karmią piersią mogą po zregenerowaniu się organizmu przejść na dietę niskoenergetyczną.