Kobieta w ciąży odliczająca czas

Jak w czasie ciąży nawiązać kontakt z nienarodzonym dzieckiem?

Rozmawiając z nim i dążąc do kontaktu, ten czas staje się dla nas, jako przyszłych rodziców niezwykle istotny….Czy warto nawiązywać kontakt z dzieckiem w czasie ciąży? Od kiedy dziecko słyszy i czuje w brzuchu matki? Jak nawiązać kontakt t nienarodzonym dzieckiem? Dlaczego kontakt z dzieckiem jest tak ważny? Czy warto nawiązywać kontakt z dzieckiem w czasie ciąży? Jak najbardziej tak! dzieci w

Relaks

Jak znaleźć czas dla siebie kiedy praca, dzieci i dom to twoje obowiązki?

Zobacz, jak znaleźć czas dla siebie i jak go dobrze wykorzystać. Delegowanie obowiązków domowych Jak spędzić wolny czas? Sposoby na zaplanowanie… wolnego czasu Delegowanie obowiązków domowych Wiesz o tym, że nie wszystko musisz zrobić sama?…W ten sposób nie tylko zyskasz czas dla siebie, ale przy okazji nauczysz maluchy odpowiedzialności oraz pracowitości. Delegowanie obowiązków się udało? W takim razie uzyskany w ten sposób czas przeznacz na własne przyjemności. Czyli jakie? Jak spędzić wolny czas?

Kobieta po porodzie

Czy nosić gorset po porodzie?

Wiemy, że ciąża to duże wyzwanie dla organizmu i ciało potrzebuje sporo czasu, aby po rozwiązaniu dojść do siebie. Gorsety mogą skrócić ten czas i pomóc ciału się zregenerować. Typy gorsetów Jak gorset pomoże wrócić do formy po porodzie? Jak dobrać gorset po porodzie?…Typy gorsetów Być może gorsety kojarzysz z dawnymi czasami, w których bielizna ta miała ściągnąć brzuch i doprowadzić sylwetkę do maksymalnej szczupłości.

Mama i córka

Co oznacza slow mama, dlaczego warto być slow mamą?

Nie dajmy się zwariować i bądźmy sobą, zwolnijmy, poświęćmy czas dzieciom i sobie samej….Moda na bycie „slow” trwa w najlepsze już od jakiegoś czasu. Najczęściej odnosi się do nieco wolniejszego trybu życia bez zbędnego pośpiechu. Jak jednak odnosi się to bycia „slow mamą”?

Kobieta w ciąży siedzi na boisku

Aktywna przyszła mama – jaki sport można uprawiać będąc w ciąży?

Od jakiegoś czasu wzrosło zainteresowanie kobiet w ciąży sportem. Co jakiś czas toczą się dyskusje wokół tego, czy ćwiczenia fizyczne są dla przyszłych mam zdrowe, czy też wręcz przeciwnie. Odpowiedź jest prosta – wszystko w granicach zdrowego rozsądku i w porozumieniu z lekarzem….Spacery To chyba najmniej wymagająca forma aktywnego spędzania czasu. Nie wymaga specjalistycznego sprzętu, stroju, a do tego może sprawić wielką przyjemność.